Apie nameo.lt

 • Nameo.lt – Lenkijoje ir Europoje gerai žinomo apdailos ir statybinių medžiagų prekybos tinklo „Leroy Merlin“ (www.leroymerlin.pl) internetinė parduotuvė, skirta klientams Lietuvoje. Vystantis elektroninei prekybai tarp valstybių bei plečiantis jos apimtims Lietuvoje, įmonė siūlo įsigyti šiuolaikiškų namų interjerui ir remontui skirtų prekių neišeinant iš namų bei taupant savo pinigus ir laiką.

  „Leroy Merlin“ savo veiklą pradėjo 1923 m. Prancūzijoje ir yra vienas iš tinklų, priklausančių įmonių grupei GROUPE ADEO. Šiuo metu GROUPE ADEO yra antras pagal dydį Europoje ir ketvirtas pasaulyje apdailos ir statybinių medžiagų parduotuvių tinklas, turintis 66,2 tūkst. darbuotojų 13-oje valstybių ne tik Europoje, bet ir Pietų Amerikoje bei Azijoje.

  Įmonė „Leroy Merlin“ savo veiklą Lenkijoje pradėjo 1994 m., o 1996 m. atidarė pirmąją savo parduotuvę Varšuvos priemiestyje Piaseczno (Piasečno). Šiuo metu Lenkijoje veikia 43 „Leroy Merlin“ parduotuvės, kurių plotas siekia nuo 6 iki 18 tūkst. m2.

  „Leroy Merlin“ tikslas – padėti klientams susikurti savo svajonių namus, todėl įmonė stengiasi pritaikyti prekių asortimentą prie klientų poreikių. „Leroy Merlin“ siūlo prekes iš Lenkijos ir Vakarų Europos bei kitų pasaulio šalių gamintojų ir tiekėjų.

  Įvertinus lietuvių susidomėjimą „Leroy Merlin“ prekėmis, nameo.lt savo klientams Lietuvoje pristato platų apšvietimo, dekoravimo, santechnikos, sodo prekių bei namų remontui būtinų įrankių pasirinkimą. Dauguma nameo.lt puslapyje pateiktų prekių yra parduotuvės sandėliuose. Klientų patogumui įmonė suteikia galimybę už prekes atsiskaityti litais, pervedant reikiamą sumą į Lietuvoje esančio SEB banko sąskaitą bei susisiekti telefonu Lietuvoje su įmonės konsultantais (mokant pagal vietos operatoriaus tarifus).

   

  Kviečiame Jus į virtualų turą po Leroy Merlin parduotuvę

   

  Leroy Merlin parduotuves galite rasti šiuose Lenkijos miestuose:                 

   

  Białystok Katowice Piaseczno Toruń
  Białystok Hetmańska Kłodzko Poznań Komorniki Warszawa Arkadia
  Bielsko Biała Kraków Bonarka Poznań Swadzim Warszawa Białołęka
  Bydgoszcz Kraków Czyżyny Puławy Warszawa GIGAmarket
  Częstochowa Kraków Modlniczka Rumia Warszawa Strefa Wnętrza
  Gdańsk Legnica Rzeszów Krasne Warszawa Targówek
  Gdańsk Oliwa Lublin C.H. Olimp Sosnowiec Wrocław
  Gliwice Łódź Manufaktura Swarzędz Zgorzelec
  Gliwice Rybnicka Łódź Port Szczecin Zielona Góra
  Janki Mikołów Szczecin Struga Żory
  Kalisz Opole Świdnica